www.cvonline.hu

Minőségirányítási vezető - német nyelven

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2016.10.23.
Hirdetés azonosító: 1036019

Pozíció leírása / Job description

Német anyavállalattal rendelkező partnerünk saját iparágán belül piacvezető szerepet tölt. Dinamikusan fejlődő csapatába keres tapasztalt, kihívásokat kereső, németül folyékonyan beszélő Minőségbiztosítási vezető kollégát.

Feladatok:

- tanúsított minőségirányítási rendszer alkalmazása, valamint az új minőségirányítási rendszer bevezetésének előkészítése
- minőségbiztosítási dokumentáció naprakészen tartása
- a beosztott kollégák vezetése, motiválása
- belső és külső auditok lebonyolítása
- új termékek fejlesztésében és bevezetésében való részvétel
- minőségbiztosítási folyamatok koordinálása, felügyelete és elemzése
- minőséggel kapcsolatos reklamációk feldolgozása
- belső oktatások és továbbképzések szervezése
- napi kommunikáció a németországi anyavállalat központjával

Elvárások:

- felsőfokú műszaki/természettudományi végzettség
- minőségügy területén, gyártó cégnél szerzett több éves tapasztalat
- német nyelv tárgyalási szintű ismerete (napi munkavégzéshez szükséges)
- MS Office magabiztos ismerete
- megbízhatóság, csapatmunkára való képesség
- angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelem
- fejlődési lehetőségekben gazdag munkakör egy dinamikusan fejlődő, stabil hátterű vállalatnál
- jó munkahelyi légkör, modern munkakörnyezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a