www.cvonline.hu

Minőségirányítási vezető / csoportvezető

  • A hirdetés 872 napja lejárt

Elektronikai gyártócéghez keresünk tapasztalt szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • MIR rendszer működtetése, továbbfejlesztése, illetve MIR csoport munkájának vezetése;
  • Éves rendszerauditra, illetve vevői auditokra való felkészülés irányítása, auditokban történő aktív részvétel;
  • Belső auditok tervezése, végrehajtása, kiértékelése, beszámolás a felső vezetés felé;
  • MIR dokumentumok aktualizálása, oktatása;
  • Éves vezetőségi átvizsgálásokra történő felkészülés vezetése;
  • Vevői reklamációk feldolgozása;
  • Gyártási problémák szakszerű kezelése;
  • Termék és folyamat jóváhagyások támogatása;
  • Anyacéggel, vevővel történő napi kapcsolattartás német (esetleg angol) nyelven.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Legalább 3 éves autóiparban, elsősorban elektronikában szerzett releváns szakmai tapasztalat;
  • Aktuális minőségirányítási rendszerek és korszerű minőségügyi technikák alkalmazásának ismerete;
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség;
  • Önálló munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelv ismerete.

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal és a pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet.

 Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német