www.cvonline.hu

Minőségirányítási vezető (Autóipar)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2015.05.27.
Hirdetés azonosító: 922231
lejárt

Somogy megyei autóipari Partnercégünk részére keresünk szakembert

Minőségirányítási vezető pozícióba

Ref.824

Elvárások:

  • Mininum középfokú végzettség, Előny: felsőfokú szakirányú diploma
  • Minőségirányítási rendszerek kiépítésében és működtetésében szerzett tapasztalat
  • Minőségirányítási szabványok ismerete
  • Hibafeltáró és problémamegoldó eszközök ismerete
  • MS Office alkalmazások ismerete
  • Német vagy angol nyelv aktív ismerete (szóban, írásban)

Előny:

  • Belső auditori képesítés
  • Vezetői tapasztalat
  • Autóipari termelésben szerzett jártasság

Feladatok:

  • A minőségbiztosítási terület teljes körű irányítása
  • Minőségirányítási dokumentumok karbantartása és frissítése
  • Gyártási és ellenőrzési utasítások jóváhagyása és kezelése
  • Belső auditok szervezése
  • Közreműködés a vevői reklamációk kivizsgálásában
  • Statisztikák készítése, javító intézkedések tétele
  • Kapcsolattartás a német anyavállalattal

Amit Megbízónk ajánl:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil, nemzetközi vállalati háttér
  • Modern munkakörnyezet
  • Kiemelt juttatási rendszer
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Szükség esetén albérleti hozzájárulás vagy a bejárás támogatása

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a pozíció nevének megjelölésével ,,Minőségirányítási vezető Ref.824,,

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu