www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 743944
lejárt
Tech People FEJLÉC

Nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk Minőségirányítási vezető munkatársat.

Feladatok:
Minőségirányítási rendszer működtetése, folyamatos minőség és rendszerfejlesztés,
A vállalat gyártási minőségbiztosítási osztályainak vezetése,
A külső és belső auditok irányítása, vezetése,
A minőségbiztosítási rendszer dokumentációjának felügyelete, fejlesztése,
Beszámolók készítése a felsővezetőség részére a minőségirányítási rendszer működéséről és a fejlesztési szükségletekről.

Elvárások:
Felsőfokú egyetemi vagy főiskolai diploma (Gépészmérnök, Mechatronikai mérnök vagy Közlekedésmérnök végzettség)
Autóipari gyártó cégnél szerzett 5-10 éves minőségirányítási vezetői szakmai tapasztalat,
Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
Gyakorlatban szerzett ISO/TS 16949, VDA 6.3 szabványismeret,
Külföldi kiküldetésekre való nyitottság.

Előny:
Német nyelvismeret,
ISO 14001 szabványismeret,
ISO TS 16949 Belső auditori végzettség,
Six Sigma Green Belt vagy Black Belt,
Statisztikai szoftverek ismerete.

Juttatások:
Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél,
Versenyképes juttatási csomag,
Céges gépkocsi, mobil telefon.

A munkavégzés helye:
Észak-nyugat Magyarország

Tech People LÁBLÉC