www.cvonline.hu

Minőségirányítási technikus/Metrológus

  • A hirdetés 63 napja lejárt

Szeretnél mérésekkel foglalkozni? Csatlakozz csapatunkba, ha szeretnéd autópari termékeink gyártását hatékonyan segíteni. Jó csapat vár, segítünk, hogy elsajátítsd a szakma legjavát. Jelentkezz

MÉG MA

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI TECHNIKUS / METROLÓGUS

pozícióra.

Az alábbi feladatokban számítunk a segítségedre:

  • Első mintás és széria méréseket kell végezned autóipari termékeken,
  • Jegyzőkönyvek és feljegyzések írása a mérések tapasztalatai alapján,
  • Elemezned kell a mérőeszközöket, és a folyamatképességet a gyártás során,
  • Jegyezd fel, a hibákat egyaránt.

Azt várjuk tőled, hogy:

  • Legyenek rajzolvasási ismereteid,
  • Tudd alkalmazni az informatikai programokat, szoftvereket,
  • Precíz, határozott személyiséggel rendelkezz.

Előny, ha:

  • Alapfokon beszélsz angolul,
  • Műanyagipari tapasztalatod vagy autóipari ismereteid vannak (APQP, PPAP, SPC),
  • Jártas vagy idomszerek, mérőműszerek alkalmazásában (mikrométer, magasságmérő, projektor, 3D mérőgép).

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Cafatéria és bejárás támogatás,
  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikus csapatban.

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014