www.cvonline.hu

Minőségirányítási technikus

  • A hirdetés 719 napja lejárt

Turbófeltöltő és dupla kuplung, gyújtógyertya és hűtőszivattyú, összkerék meghajtás és kipufogógáz visszavezetés – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 19 országban, 60 gyárral, 19.700 alkalmazottal, 7,4 milliárd dollár forgalommal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.

A BorgWarner TorqTransfer Systems üzletága összkerék meghajtású gépjárművek nyomatékátviteli rendszereinek egyik világszerte vezető fejlesztője és gyártója. Ezek a rendszerek javítják a gépjárművek stabilitását, biztonságát és vezetési kényelmét. A BorgWarner TTS üzletágának új magyarországi gyárában kuplungok és azok alkatrészeinek összeszerelésével foglalkozunk.

Csapatunkba az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • A minőségbiztosítási rendszer alapján kezeli a termékkel kapcsolatos teendőket
  • Kezeli és betartatja az ellenőrzési módszereket, terveket, utasításokat
  • Megszervezi, elvégzi az egyedi ellenőrzéseket
  • Fogadja a vevő reklamációkat és intézkedéseket hoz azokra
  • Probléma esetén termék felülvizsgálatot indít
  • Elemzi az előfordult hibákat, javaslatot dolgoz ki az ismétlődés megakadályozására a gyártó területtel, mérnökséggel közösen
  • Figyelemmel kíséri a gyártás minőségi színvonalának alakulását, időszakosan értékeli azt
  • Intézkedik a nem megfelelő tételek gyártásakor
  • Figyelemmel kíséri a változásokat és koordinálja ezeket a vevői jóváhagyás szempontjából

Elvárások:

  • középfokú, lehetőleg műszaki végzettség
  • legalább egyéves autóiparban szerzett minőségbiztosítási tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • legalább alapfokú angol nyelvtudás
  • pontosság, precizitás
  • képesség önálló, felelősségteljes munkavégzésre

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • a régióban kiemelkedő bérezés
  • bónuszrendszer
  • béren kívüli juttatás

A fejlődés nálunk életmód.

Csatlakozz Te is!

Kapcsolat:

Boros Andrea, HR Supervisor

BorgWarner Oroszlány Kft.

2840 Oroszlány, Táncsics M. út 111.

feel good about driving

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol