www.cvonline.hu

Minőségirányítási Technikus

  • A hirdetés 1074 napja lejárt

Orvosi eszközök tervezésével, fejlesztésével, gyártásával foglalkozó budapesti cég, keres fiatalos csapatába

munkatársat teljes munkaidőben, azonnali munkakezdéssel.

 Feladatok:

  • Minőségirányítási feladatok elvégzése a minőségirányítási mérnök felügyelete mellett
  • Dokumentáció kezelése
  • Gyártás indítási és gyártásközi ellenőrzési feladatok , gyártásfelügyelet, gyártási folyamatok betartatása, auditálásba való részvétel
  • Jelentések elkészítése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség: technikus / gépész technikus
  • ISO 9001, 13485, FDA QSR 21 CFR 820 szabványok ismerete
  • Minőségbiztosítási, minőségirányítási területen szerzett minimum 1 éves gyakorlat
  • WORD, EXCEL felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • Nyelvvizsga és tárgyalóképes angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Minőségirányítási auditban szerzett gyakorlat

Egyéb feltételek:

  • Felhasználói szintű PC ismeret
  • Egészségügyi alkalmasság tisztatérben végzendő munkára
  • Nagy munkabírás és teherbíró képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Fényképes, szakmai,  magyar és angol nyelvű önéletrajz megküldésével a lent megadott e-mail címen lehet.

Kizárólag minőségbiztosítási végzettséggel és gyakorlattal rendelkezők jelentkezését várjuk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő