www.cvonline.hu

Minőségirányítási technikus Ref. 878

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2015.04.24.
Hirdetés azonosító: 898804
lejárt

Dinamikusan fejlődő, több száz főt foglalkoztató multinacionális vállalat részére keresünk munkatársat

Minőségirányítási technikus pozícióba (Ref.878)

Feladatok:

  • Biztosítja, hogy a gyártott termek megfelel a minőségi követelményeknek
  • Felel a folyamatok minőségi ellenőrzéséért
  • Együttműködik a társosztályokkal és kollégákkal
  • A minőségügyi rendszer karbantartása

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségbiztosítási területen, például minőség-ellenőrzésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Angol nyelvismeret
  • Jó kommunikációs készség, analitikus gondolkodás

Amit Partnercégünk ajánl:

  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai kihívások és önálló munkavégzés
  • Kiemelt juttatási csomag (Cafeteria, Prémiumok)
  • Azonnali kezdés

A munkavégzés helye:

  • Somogy megye

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a pozíció nevének megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu