www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 935912
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Megbízónk egy dán tulajdonú, professzionális tisztítóberendezéseket gyártó és forgalmazó piacvezető cég. Szigetszentmiklósi gyárukba ipari porszívók és padlóápoló gépek összeszerelésével foglalkozik.
Jelenleg

Minőségirányítási technikus (bejövő áru)

munkakörbe keresünk új kollégákat két hónapos határozott idejű szerződéssel, akik biztosítják  a termelésbe a megfelelő, jó minőségű alkatrészek bekerülését.

Feladatok:

•    Beérkező alkatrészek mintavételes ellenőrzése a minőségellenőrzési dokumentáció alapján,
•    Szükség esetén zárolás és intézkedés elindítása a felettes felé

Elvárások:

•    Alapvető műszaki rajzolvasási ismeretek,
•    Angol nyelvű műszaki dokumentáció megértése és értelmezése,
•    Gyártási minőségellenőrzésben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
•    Alapszintű számítógépes ismeretek

Munkavégzéshelye:

•    Szigetszentmiklós

Amennyiben szeretne egy jó hangulatú csapatban, szakmailag izgalmas, önálló feladatokat megoldani, akkor kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC