www.cvonline.hu

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI TECHNIKUS (7144)

  • A hirdetés 767 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízó partnere számára keresünk teljes munkaidőben kollégákat, határozatlan idejű munkaszerződéssel, az alábbi munkakörbe:

Minőségirányítási technikus

Elvárások:
•Érettségi
•Monotonitás tűrés
•Problémamegoldó készség
•Vezetőkészség
•Felhasználói szintű számítógép ismeret, Excel tapasztalat

Feladatok:
•Minőségellenőrök munkájának támogatása és felügyelete.
•Riportok, statisztikák, leltárak készítése.
•Heti line auditok elvégzése.
•A beszállító számára visszaszállításra kerülő alapanyagok minőségi és mennyiségi ellenőrzése

Amit kínálunk:
•Versenyképes fizetés
•Fejlődési lehetőség
•Belső képzésekben való részvétel
•Cafetéria juttatás választható elemekből
•Bónuszrendszer
•Szálláslehetőséget biztosítunk
•Céges buszok Budapestről és a környező településekről

Munkavégzés helye:
•Délnyugat Pest megye
•Céges buszok

Munkarend:
•3 műszakos, határozatlan idejű munkaszerződés

Fényképes önéletrajzot fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni:
E-mail: E-mail cím megjelenítése Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Minőségirányítási technikus”.
Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06 1/ 381-10-48

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857