www.cvonline.hu

Minőségirányítási szakértő

  • A hirdetés 173 napja lejárt

Cégünk a szállítmányozási és logisztikai piac meghatározó szereplőjeként működik 1999 óta. Magyarországon közel 300 munkavállaló dolgozik azon, hogy az adott pillanatban összekösse az áruk, információk és a fuvarozók áramlását. 9 telephelyünk együttműködése biztosítja a logisztikai hálózati lehetőségek intelligens kombinációját. Az elmúlt évek eredményei alapján elmondható, hogy vállalatunk töretlenül és dinamikusan fejlődő szereplője a szolgáltatási szférának.

Munkatársat keresünk az alábbi feladatok ellátására :

Feladatok:

  • Szabványi előírások betartásának biztosítása, hatósági kapcsolattartás, engedélyeztetések
  • Minőségirányítási rendszerek (ISO 9001, HACCP, IFS) karbantartása, fejlesztése és oktatása. Szakmai tanácsadás és munkavégzés logisztikai és csomagoló üzemi területeken.
  • A belső auditok tervezése, előkészítése és feldolgozása.
  • A külső auditok (ügyfél-, tanúsítási és hatósági audit) előkészítése, végrehajtása és felügyelete
  • Minőségügyi dokumentációk elkészítése, folyamatos karbantartása;
  • Felügyeli a megállapodott célok betartását. Feladata az ellenőrzési folyamatok meghatározása, reklamációk nyomon követése, javító intézkedések megtétele.
  • A minőségfelelős biztosítja a minőségre vonatkozó folyamatok hiánytalan és helyes dokumentációját.
  • Ellenőrzi, elkészíti, aktualizálja a minőségi dokumentumokat a telephelyen egész területre vonatkozóan
  • A kárügyintézés- és a biztosítási munkakörök felügyelete, részben ügyintézése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • minimum 2 – 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • magas fokú minőség tudatosság
  • tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • analitikus gondolkodás, terhelhetőség
  • ügyfélorientált gondolkodás
  • jó kommunikációs készség
  • hatékony, energikus és gyors munkavégzési képesség
  • önállóan és csapatban egyaránt jól dolgozik
  • MS Office felhasználói ismeretek
  • utazási hajlandóság, B kat jogosítvány

Előny:

  • élelmiszeripari tapasztalat, - végzettség
  • minőségirányítási- vagy auditori végzettség, tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatáscsomag (cafeteria rendszerben)
  • kiváló munkakörülmények
  • jó munkahelyi légkör

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, várjuk önéletrajzát valamint bruttó bérigényét az alábbi e-mail címre „minőségirányítási szakértő“ megjelölésével.

Jelentkezési határidő: 2016.07.31.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő