www.cvonline.hu

Minőségirányítási szakember

  • A hirdetés 1086 napja lejárt

A Solvo Biotechnológiai Zrt., Magyarország legnagyobb magántulajdonban lévő gyógyszeripari biotechnológiára specializálódott cége, mely drog rezisztenciával és az ezért felelős transzporter fehérjékkel foglalkozik. Cégünk a következő pozícióba keres embert:

Főbb feladatok:

  • laborok ISO szabvány szerinti működésének biztosítása
  • ISO standardizációk betartásának ellenőrzése az egyes munkafolyamatokban
  • belső dokumentációk és folyamatok fejlesztése
  • belső auditok levezénylése
  • külső auditokra való felkészülés
  • szükséges új eljárások kidolgozása az igények szerint

Amit elvárunk:

  • felsőfokú élettudományi végzettség (enélkül a munka nem végezhető)
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • minőségirányítási  tapasztalat
  • labortapasztalat előny

Munkavégzés helye: Szeged vagy Budaörs

Jelentkezni lehet:

Magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, a pozíció megjelölésével.

Helyek Csongrád
Pest
Budapest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő