www.cvonline.hu

Minőségirányítási rendszerspecialista - autóipar

  • A hirdetés 595 napja lejárt

Megbízónk az autóiparipar meghatározó szereplője, folyamatosan fejlődik, bővül. A most alakuló gyáregység minőségirányítási rendszerrel kapcsolatos feladatainak összefogására keresünk senior szakembert a következő kulcsfeladatra

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI RENDSZERSPECIALISTA - AUTÓIPAR

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

A minőségügyi rendszer megvalósításának, fejlesztésének koordinálása, irányítása
A funkcionális területek támogatása az eljárásaik tervezésében , a folyamatok kialakításában
Folyamatdokumentáció jóváhagyásának, felülvizsgálatának irányítása
Havi és éves riportok
Belső ellenőrzések megtervezése és végrehajtása
Különböző minőségügyi fejlesztések támogatása
Minőségügyi információk gyűjtése, elemzése
A vevői és a külső auditokra való felkészülés irányítása , támogatása
Ügyélkapcsolattartási és riportálási feladatok

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Több év minőségirányítási területen, gyártó környezetben szerzett releváns tapasztalat
Autóipari tapasztalat
Felsőfokú műszaki / szakirányú végzettség
Autóipari szabvány és minőségügyi rendszerek ismerete
Rendszerszemlélet
Projektmenedzsment tapasztalat
Folyékony angol nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Komárom-Esztergom megye

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes juttatási csomag
A bejárás támogatás

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a z alábbi e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1179 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.
Helyek Komárom-Esztergom
Fejér
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol