www.cvonline.hu

Minőségirányítási rendszermérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.28.
Jelentkezési határidő: 2016.01.07.
Hirdetés azonosító: 993120

Pozíció leírása / Job description

Elektronikai alkatrészeket gyártó multinacionális partnerünk számára keresünk minőségbiztosítási rendszermérnök kollégát budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:

- MSZ EN ISO 9001 minőségirányítási rendszerének ellenőrzésében és működésében való részvétel;
- MSZ EN ISO 14001 Környezetközpontú Irányítási Rendszer fejlesztésében és működésében való részvétel;
- Minőségirányítási dokumentumok szükség szerinti aktualizálása, a kiadások és módosítások naprakész végrehajtása, nyilvántartása;
- Minőségirányítási irattárak kezelése;
- A felülvizsgálati/felügyeleti tanúsításokhoz szükséges dokumentumok elkészítése / elkészíttetése;
- A minőségirányítási rendszerrel és fejlesztésével kapcsolatos problémák elemzésének kezdeményezése;
- Belső minőségirányítási, környezetvédelmi és munkavédelmi auditok előkészítése és végrehajtása;
- Munka-, tűz- és balesetvédelmi, környezetvédelmi törvények, rendeletek nyomon követése;
- A gyártástechnológia dokumentációjának folyamatos karbantartása (fordítása), a termelési igazgatóval, minőségbiztosítási vezetővel, mérnökségi vezetővel, ügyvezető igazgatóval történő szoros együttműködés keretében.

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség (műszaki diploma)
- Belső auditori képzettség
- 3-5 év gyártási területen szerzett tapasztalat
- Minőségbiztosítási és környezetvédelmi szabványok ismerete
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- MS Office alkalmazások ismerete

Előny:
- Munkavédelmi szabványok ismerete
- SAP rendszer ismerete
- Francia nyelvtudás
- Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Hosszútávú fejlődési lehetőség
- Folyamatos képzések, tréningek
- Versenyképes juttatási csomag
- Dinamikus, fiatalos csapat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a