www.cvonline.hu

Minőségirányítási rendszermérnök

  • A hirdetés 217 napja lejárt

Autóipari műanyag alkatrészeket gyártó német cégcsoport magyarországi leányvállalata
Pályázatot ír ki az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • Autóipari belső auditok (folyamat) és termék auditok megszervezése, lebonyolítása, kiértékelése, nyomonkövetése, eredmények közlése, helyesbítő intézkedésekben való közreműködés
  • Minőségirányítási rendszerek működtetése,folyamatos fejlesztése, ellenőrzése
  • Vevőspecifikus követelmények változásának nyomon követése, változások rendszerbe illesztése
  • Kapcsolattartás a vállalat többi folyamatával

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalási szintű német és angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office programok magasszintű ismerete
  • Precizitás
  • Folyamatszemlélet
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Jó kommunikációs készség
  • ISO TS 16949:2009 szabvány ismerete, auditori képesítés;
  • VDA 6.3 szabvány ismerete, auditori képesítés;
  • Core tool-k ismerete;
  • Vevői portálok ismerete.
  • min 3 év autóipari releváns tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem;
  • Étkezési utalvány;
  • Megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség;
  • Motivált, fiatalos csapatban történő munkavégzés;
  • Teljes munkaidő.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, X kerület

Jelentkezni a bérigény megjelölésével és fényképes önéletrajzzal lehet!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő