www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 936287
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI RENDSZERMÉRNÖK (AB)

Főbb feladatok és felelősségi körök
  • A K+F központban zajló üzleti folyamatfejlesztési tevékenység irányítása
  • A folyamatfejlesztési dokumentációk karbantartása
  • A folyamat és rendszer auditok lefolytatása
  • Minőségügyi jelentések elkészítése
  • A külső/vevői auditok támogatása
  • Dolgozói oktatások megtartása
Elvárások:
  • MsC/BsC diploma villamosmérnök vagy mérnök informatikus szakon
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • ISO 9001 és ISO 169494 auditori végzettség és auditori tapasztalat
  • Multinacionális cégnél szerzett autóipari tapasztalat
  • Projektmenedzsment ismeretek
Előnyt jelent:
  • K+F szektorban szerzett, vagy szoftverfejlesztési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • PMI tagság előnyt jelent
  • Német nyelvtudás
  • ISO 15504 (SPICE) és CMMI szabvány ismeret
A munkavégzés helye:​ Budapest, budai oldal

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió