www.cvonline.hu

Minőségirányítási Rendszermenedzser

  • A hirdetés 833 napja lejárt

Informatikai cég keres budapesti irodájába munkatársat,

munkakörbe.

Tevékenység:

  • Vállalati munkafolyamatokkal kapcsolatos tervezési, szervezési, optimalizációs feladatok.
  • ISO minőségirányítási rendszer menedzsmentje.
  • A folyamatos fejleszési- és optimalizálási feladatok biztosítása.
  • Az optimális információáramlás biztosítása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, több éves szakmai tapasztalat
  • Szabványok (ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001) alapos ismerete, használata
  • Integrált minőségirányítási rendszerek ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes feladatok
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés

Helyek Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő