www.cvonline.hu

Minőségirányítási rendszerek és technikák csoportvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2015.03.03.

Pozíció leírása / Job description

Autóiparban tevékenykedő nemzetközi partnercégünk számára keresünk Minőségirányítási csoportvezetőt.

Feladatok:

- Helyi eljárások ellenjegyzése és kiadása.
- Külső és belső auditok tervezése, ütemezése és lebonyolítása.
- Vevői átvételek és folyamatauditok koordinálása és lebonyolítása.
- Termék és rendszerauditok szervezése és elvégzése.
- Audit eltérések adminisztrálása és nyomon követése.
- A vállalatirányítása rendszer karbantartása és a központi előírásoknak való megfeleltetése.
- Minőségirányítási módszerek oktatása.

Elvárások:

- Minőségirányítási rendszer ismeret.
- Auditori végzettség.
- Termelő vállalatnál minőségirányításban szerzett min. 5 év tapasztalat.
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

- Multinacionális és egyedülálló munkakörnyezet
- Nyelvtanulási lehetőség
- Versenyképes juttatások

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő