www.cvonline.hu

Minőségirányítási munkatárs

  • A hirdetés 586 napja lejárt

Link megjelenítése

2004 óta fejlődik sikeresen a durvalemez feldolgozás és a gépipari hegesztett szerkezetek gyártása területén. Csapatunk bővítéséhez, a CNC lángvágás és az egyedi gépgyártás területére keresünk

minőségirányítási munkatársat.

Általános feladatok:

  • lángvágott alkatrészek vizuális és funkcionális ellenőrzése
  • nem-megfelelőségek észlelése, hiba okainak feltárása
  • ellenőrzési jegyzőkönyvek készítése
  • hegesztett szerkezetek gyártásközi, illetve kiszállítás előtti ellenőrzése
  • mérési lapok elkészítése
  • reklamációk kezelése
  • műszaki adatrögzítés
  • dokumentációkezelés ISO9001 tanúsítványnak megfelelően

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú műszaki végzettség
  • gépgyártás területén szerzett tapasztalat (rálátás a gyártási folyamatokra)
  • gyakorlott műszaki rajzolvasás és rajzkészítés (AutoCAD, Inventor)
  • mérőeszköz ismeret
  • minőségirányítás területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • önálló, precíz és megbízható munkavégzés
  • jó kommunikációs és szervezőkészség

Munkába állás: 2015. szeptember 01.

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát nettó fizetési igényével együtt az alább megadott e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő