www.cvonline.hu

Minőségirányítási munkatárs

Régió:

Csongrád
Csongrád

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 829984
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésnek ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal nemzetközi partnerünk számára keresünk Minőségirányítási munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a vevőkkel, vevői reklamációk kezelése, nyomon követése (vevői portálok használata)
  • Beszállítói reklamációk kezelése, nyomon követése
  • Minőségügyi feladatok ellátása a futó projektben (szükséges dokumentációk elkészítése, rendszerbe illesztése)
  • Minőségtervezés
  • Folyamatok optimalizálása
  • Gyártástámogatás és analízis
  • ISO/TS rendszerdokumentáció karbantartása
  • FMEA, folyamatszabályozási tervek készítése
  • Auditok során való közreműködés

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Aktív tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Haladó MS Office felhasználói ismeretek
  • Csapatmunka
  • Pontos és precít munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség, terhelhetőség
  • Folyamatos innovatív gondolkodás

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • ISO 9001 ismeret és ISO/TS 16949 ismerete
  • Minőségügyi végzettség: VDA 2 tréning
  • Autóiparban szerzett minőségügyi gyakorlat

Amit kínálunk

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem, béren felüli juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük Link megjelenítéset követően jelentkezzen honlapunkon keresztül. A jelentkezés feltétele egy aktuális fényképes önéletrajzának feltöltése.

További információ, JELENTKEZÉS

Kategória
Mérnök / Műszaki