www.cvonline.hu

Minőségirányítási munkatárs

  • A hirdetés 1048 napja lejárt

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI MUNKATÁRSAT

keresünk

Feladatok:

  • Minőség-ellenőrzés és élelmiszer-biztonság felügyelete
  • Minőségmenedzsment rendszer működtetése
  • Külső fél általi auditok lebonyolítása
  • Belső auditok végrehajtása
  • Önellenőrzési terv szerinti vizsgálatok ütemezése, mintavételek végrehajtása
  • Kapcsolattartás a vevőkkel

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (élelmiszeripari)
  • minőségcentrikus beállítottság
  • angol vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete
  • terhelhetőség

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkakapcsolat
  • Karrierlehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Jelentkezés: Fényképes szakmai önéletrajzát -  a pozíció megjelölésével - az alábbi címre várjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő