www.cvonline.hu
Minőségirányítási munkatárs
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.20.
Jelentkezési határidő: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1077862

Magyar tulajdonban lévő gyártó partnerünk részére kollégát keresünk az alábbi pozíció betöltésére

Feladatok:

  • A minőségellenőrzési részleg irányítása
  • Célok és irányelvek kialakítása a selejtarány és az anyagfelhasználás csökkentése érdekében
  • A szerszámok és berendezések előírásszerű használatának ellenőrzése, karbantartásuk végrehajtása
  • Az üzem munkafeltételeinek és működésének biztosítása, operatív információs rendszer kialakítása
  • A termékek, folyamatok, használatban lévő gépek és a gyártási környezet ellenőrzése
  • Vevői reklamációk kezelésében, a hibaokok feltárásában, a hibák korrigálásában és megelőzésében való részvétel
  • Hibaanalízis végrehajtása, minták minőségi ellenőrzése, vizsgálati eredmények elkészítése
  • Folyamatos riportálás a vezetőség felé
  • Dokumentációk átvizsgálása és rendben tartása

Elvárások:

  • Felsőfokú, műszaki szakirányú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Autóipari beszállítói tapasztalat
  • ISO 9001 szabvány irányításában szerzett tapasztalat

Előny:

  • 3D koordináta mérőgép kezelésében szerzett tapasztalat
  • NPI tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil, dinamikusan fejlődő vállalat
  • Családias, fiatalos munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.