www.cvonline.hu

Minőségirányítási munkatárs

  • A hirdetés 640 napja lejárt

 A Pikopet-Food Kft. állateledel gyártó vállalkozás munkatársat keres az alábbi pozícióba:

 minőségirányítási munkatárs

Feladatok:

  • Részvétel a gyártási folyamat ellenőrzésében, a gyártási eljárás minőségirányítási rendszerének működtetésében,
  • A minőségirányítási tevékenységben résztvevők munkájának koordinálása,
  • Részvétel a minőségbiztosítási auditok előkészítésében, bonyolításában, technológiai fejlesztésekben,
  • A laborban végzett munka végrehajtásának ellenőrzése,
  • Közreműködés a minőségirányítási rendszer folyamatos fejlesztésében.

 Elvárások:

  • Közép-, vagy felsőfokú szakirányú végzettség (laboráns, élelmiszermérnök, takarmánymérnök)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés, felelősségtudat és precizitás
  • Jó kapcsolatteremtő készség és hatékony kommunikáció
  • Jó problémamegoldó készség
  • HACCP, ISO, IFS rendszerek ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:

  • német nyelvismeret
  • releváns szakmai gyakorlat

Piko-pet Food Kft.

3390 Füzesabony, Kerecsendi út 123.

Zbiskó Gabriell

Helyek Heves
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol