www.cvonline.hu

Minőségirányítási munkatárs - Vác

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 875968

A magyarországi HR szolgáltatási piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • vevői első mintázási feladatok ellátása
  • kapcsolattartás a vevőinkkel, vevői reklamációk kezelése, nyomon követése (vevői portálok használata)
  • beszállítói reklamációk kezelése, nyomon követése
  • minőségügyi feladatok ellátása a futó projektben (szükséges dokumentációk elkészítése, rendszerbe illesztése)
  • minőségtervezés
  • folyamatok optimalizálása
  • gyártástámogatás és analízis
  • auditok során való közreműködés

Elvárások:

  • műszaki felsőfokú végzettség
  • autóiparban szerzett minőségügyi gyakorlat
  • precíz munkavégzés
  • német nyelv aktív tárgyalási szintű ismerete
  • stabil ISO 9001 ismeret (ISO/TS 16949 ismeret előny)
  • haladó MS Office felhasználói ismeretek
  • csapatmunkára való képesség
  • jó kommunikációs készség, terhelhetőség
  • folyamatos innovatív gondolkodás

Előny:

  • minőségügyi végzettség
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem, béren felüli juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása

Munkavégzés helye:

  • Vác

Egyéb:

  • Munkaidő: Teljes munkaidő

Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Vác