www.cvonline.hu

Minőségirányítási munkatárs - Szolnok

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2014.10.18.
Hirdetés azonosító: 857892
lejárt

Szolnoki autóipari beszállító megbízásából keresünk MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI MUNKATÁRSAT.

Feladatok:

  • Dokumentációs rendszerének kezelése
  • Minőségellenőrök napi szakmai tevékenységének szervezése
  • Reklamációkezelés
  • ISO/TS 16949:2009, a minőségi követelmények és a VDA előírások érvényesítése
  • Minőségcélok megvalósulásának folyamatos nyomonkövetése.
  • Részt vesz emeltszintű termékfejlesztési projektek megvalósulásában
  • A hozzá tartozó termékcsoport termékeire összeállítja az elsőminta vizsgálati jelentéseket, PPF vagy PPAP dokumentációkat, jóváhagyásra benyújtja a terméket. Jóváhagyja a beszállítói bemintázásokat
  • Részt vesz az FMEA csapatok munkájában
  • Auditokon való részévtel
  • Gyártási/végellenőrzési selejtanalízis végzése

  • Legalább középfokú műszali végzettség
  • 1 éves szakmai gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Német vagy angol nyelvtudás
  • Minőségirányítási területen szerzett speciális kompetenciák (TS belső auditor, 8D tréning, FMEA tréning, stb)

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu