www.cvonline.hu

Minőségirányítási munkatárs-elsőmintázó (24865BR)

  • A hirdetés 458 napja lejárt

Tehetség, kreativitás és újító szellem – a Continentalnál megvalósíthatod az ötleteidet, karriered bármely szakaszában is vagy! Megbízhatóságunk kulcsa a több, mint 140 éves siker és a széleskörű szaktudás mellett, Te vagy. Együtt világszerte a leginnovatívabb megoldásokat nyújthatjuk a mobilitás minden területén. Nemzetközi csapatunk közel 50 ország több, mint 180 000 munkavállalóját foglalja magába. Éld át a kreativitás szabadságát és hozzuk együtt mozgásba a jövőt!
A ContiTech Fluid Automotive Hungária Kft. két telephelyen, Makón és Vácott tevékenykedik. A vállalat fő profilja hűtő-fűtő (H/C) gumitömlők gyártása és értékesítése az autóipar és kamion szegmens számára, ezen felül a váci telephely szintén az autóipar számára állít elő és értékesít üzemanyag vezetékeket.
Légy te is a Continental tagja a makói telephelyünkön!

Feladatai:
>    Vásárolt alkatrészek elsőmintáztatása
>    Rekvalifikációs vizsgálatok elvégzése
>    Egyeztetés a beszállítókkal (német nyelven)
>    Projekt csapatban való részvétel
>    További napi minőségirányítási feladatok elvégzése
>    Minőségirányítási dokumentációs rendszer kezelése

Követelmények:
>    Műszaki felsőfokú végzettség
>    Aktív tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás elvárás
>    Haladó MS Office felhasználói ismeretek
>    Csapatmunka, pontos, precíz munkavégzés
>    Jó kommunikációs készség, terhelhetőség
>    Folyamatos innovatív gondolkodás

Előny:
>    ISO 9001 ismeret és ISO/TS 16949 ismerete előny
>    Minőségügyi végzettség; VDA 2 tréning
>    Autóiparban szerzett minőségügyi gyakorlat

Amit a megbízó nyújt:
>    Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
>    Versenyképes jövedelem, béren felüli juttatási csomag
>    Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása

Kész együtt vezetni a Continental-lal? Tegye meg az első lépést és töltse ki az online jelentkezési lapunkat a Jelentkezés gombra kattintva.
Pozíció száma: 24865BR

Kontakt személy: Vancsik Éva, HR Manager
ContiTech Fluid Automotive Hungária Kft.
Székhely: 6900 Makó, Rákosi út 3.

www.continental-karrier.hu I www.facebook.com/ContinentalCareer I www.contitech.hu

Helyek Csongrád
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő