www.cvonline.hu

Minőségirányítási mérnök

  • A hirdetés 766 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként mezőgazdasági és ipari alkatrészek illetve építőipari termékek gyártásával foglalkozik. Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Az OROS Divízió tevékenysége mezőgazdasági és építőipari gépgyártásra terjed ki. Elsősorban hazai, nyugat és kelet-európai, valamint észak-amerikai piacokat szolgál ki. Az LPD Divízió tevékenységét autóipari alkatrészeket gyártása és fejlesztése jellemzi. Megrendelőink közé több az autóiparban ismert és elismert vállalatok tartoznak. A Linamar Hungary Zrt. legfiatalabb gyáregysége a PPM Divízió amely ipari, autóipari alkatrészgyártással foglalkozik.

Az OROS divízióba az alábbi munkakörre várjuk jelentkezését:

Feladata:

  • SDF és ATI projektek minőségbiztosítási támogatása
  • Minőségirányítási gyártásközi dokumentációk (CP, PFMEA) elkészítése, elemzése
  • Selejtek elemzése, selejt csökkentő intézkedések elkészítése és bevezetése
  • Vevői reklamációk kezelése, intézkedések elkészítése és bevezetése
  • LEAN eszközök bevezetése, gyártásfejlesztés
  • Projectek és folyamatok auditálása

Elvárásaink:

  • Gépészmérnök végzettség (Minőségirányítási szakirány előny)
  • Középfokú angol nyelvismeret (szóban és írásban egyaránt)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Projektszemlélet

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Érdekes munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Személyes fejlődés tréningeken keresztül
Helyek Békés
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol