www.cvonline.hu

Minőségirányítási Mérnök

  • A hirdetés 827 napja lejárt

Orvostechnikai eszközök tervezésével, fejlesztésével, gyártásával foglalkozó cég keres fiatalos csapatába

munkatársat, azonnali belépéssel, teljes munkaidőben.

Változatos munkakörnyezet:

  • Orvostechnikai eszközök tervezési és fejlesztési folyamatában való részvétel a termék teljes életciklusán keresztül
  • Új projektek
  • Szakmai fejlődés, képzési lehetőségek

Feladatok:

  • A tervezés és fejlesztés folyamatának minőségügyi támogatása, a termék minőségügyi felügyelete
  • Az orvostechnikai eszközökre vonatkozó követelmények bevezetése és ellenőrzése
  • Együttműködés a vállalat más területeivel
  • Gyártási folyamatok tervezésében való részvétel, a gyártás szakmai felügyelete, gyártási dokumentációk átvizsgálása
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, vevői reklamációk kezelése
  • Javító, megelőző tevékenységek meghatározása, az intézkedési tervek koordinálása, végrehajtásának ellenőrzése
  • Minőségirányítási technikusok szakmai felügyelete, irányítása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat minőségirányítási területen
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • Komplex gondolkodásmód
  • Precizitás, önálló munkavégzés
  • Határozott, nyitott személyiség

Előny:

  • Orvosi eszközök minőségirányítási követelményeiben való jártasság (ISO 13485, FDA 21 CFR 820)
  • Termék tervezés és fejlesztés követelményeinek ismerete, gyakorlata
  • B kategóriás jogosítvány

Ajánlatunk:

  • Bérezés megegyezés szerint
  • Béren kívüli juttatások
  • Cafetéria juttatás

Munkavégzés helye:

  • Budapest

  • Részletes magyar és angol nyelvű önéletrajzot kérünk a pályázati anyaghoz csatolni
Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol