www.cvonline.hu

Minőségirányítási mérnök

  • A hirdetés 646 napja lejárt

Megbízónk kipufogórendszer-megoldásokat kínál piacvezetőként a nemzetközi autóipari beszállító vállalatok között. Jelenleg 1200 főt foglalkoztató magyarországi telephelyükön meleg oldali alkatrészeket (kipufogócsonkokat, turbóházakat és integrált turbóházakat) gyártanak a legfejlettebb technológiájú berendezések és folyamatok alkalmazásával.

Számukra keressük új munkatársukat

pozícióba, akinek feladata minőségügy képviselete és vezetése a vállalatnál.

Feladatok

  • A riportolási rendszer működtetése és fejlesztése,
  • vevői minőségügyi problémák kezelése,
  • G8D problémamegoldás vezetése, meghozott intézkedések kommunikálása, nyomon követése,
  • termelési minőségbiztosítás szakmai munkájának koordinálása és támogatása,
  • a minőségbiztosítási vezető munkatársaként a minőségtervezési és fejlesztési folyamatokban való aktív részvétel,
  • folyamatábrák, FMEA-k, szabályozási tervek készítése, egyéb az ISO/TS 16949 szabvány és a vevők által megkövetelt dokumentumok elkészítése, vevői specifikációk változásainak rendszerbe illesztése; vevői specifikációk, termék specifikációk érvényességének biztosítása,
  • aktív közreműködés a belső- és vevői auditok megszervezésében, a felkészülésben és a lebonyolításban,
  • meghatározott helyesbítő, megelőző intézkedések végrehajtásának nyomon követése, visszaellenőrzése és dokumentálása auditot követően.

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség (szakirányú végzettség előny),
  • ISO/TS 16949 szabvány szerinti minőségirányítási rendszerben hasonló munkakörben szerzett min. 2-3 év tapasztalat,
  • angol nyelvtudás: kommunikációs szint szóban és írásban,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Előnyt jelent:

  • Auditori képesítés ill. gyakorlat,
  • minőségügyi technikák ismerete és használatukban szerzett gyakorlat: (8D, FMEA, SPC, APQP/ Project Management stb.).

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő