www.cvonline.hu

Minőségirányítási mérnök

  • A hirdetés 938 napja lejárt
Békéscsabai telephelyű 100%-ban magyar tulajdonú, fémipari megbízónk részére az alábbi pozícióba keresünk munkatársat

Feladatok:
  • Kapcsolattartás a cég vevőivel, beszállítóival
  • Minőségügyi reklamációk kezelése
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Dokumentációk naprakész vezetése
Elvárások:
  • Minőségirányítási mérnök vagy gépészmérnök végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • IT alapismeretek
  • ISO/TS 16949 és ISO 14001 szabványok ismerete és alkalmazása
  • Precíz, önálló munkavégzés
Előny:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Amit leendő munkáltatója nyújt:
  • dinamikusan fejlődő cég biztos háttere,
  • versenyképes jövedelem,
  • fejlődési lehetőség,
  • önálló munkavégzés.
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Békéscsaba
Kapcsolat:
Jelentkezés az állásra: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.