www.cvonline.hu

Minőségirányítási mérnök

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 918408

Multinacionális autóiparban élenjáró megbízónkhoz keresünk Minőségirányítási mérnököt. Partnerünk több mint 140 éves múltra tekinthet vissza, akik a leginnovatívabb mobilitási megoldásokat biztosítják. A nemzetközi csapatuk stabilitását bizonyítja, hogy világszerte 180 000 munkavállalóval büszkélkedhetnek, 50 országban. Kreatív és előrelátó csapatukba keresnek, az előszéria gyártás területre Minőségirányítási mérnök kollégát.

Feladatok:
  • Előszéria gyártáshoz kapcsolódó minőségügyi feladatok ellátása;
  • Minőségtervezés;
  • Szerszámok átvétele;
  • Projekt csapatban történő bevezetések;
  • További napi minőségirányítási feladatok elvégzése;
  • Minőségirányítási dokumentációs rendszer kezelése.
Elvárások:
  • Műszaki felsőfokú végzettség;
  • Aktív tárgyalóképes németnyelv-tudás;
  • Haladó MS Office felhasználói ismeretek;
  • Csapatmunka, pontos, precíz munkavégzés;
  • Jó kommunikációs készség, terhelhetőség;
  • Folyamatos innovatív gondolkodás.
Előny:
  • ISO 9001 ismeret és ISO/TS 16949 ismerete előny;
  • Minőségügyi végzettség; VDA 2 tréning;
  • Autóiparban szerzett minőségügyi gyakorlat;
  • Angol nyelvismeret.
Amit kínálunk:
  • Amit a megbízónk kínál:
  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet;
  • Versenyképes jövedelem, béren felüli juttatási csomag;
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk;
  • Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket;
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata;
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát;
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk;
  • Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Csongrád megye
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar-, és német nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.