www.cvonline.hu

Minőségirányítási Mérnök

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2015.09.06.
Hirdetés azonosító: 885985
lejárt

Flex állások

A Flextronics, amerikai multinacionális vállalat, elektronikai termékek gyártásával és szervizelésével foglalkozik világszerte. Ügyfelei vezető elektronikai, távközlési, informatikai cégek. Orvostechnológiával foglalkozó üzleti egységünk bővítéséhez keresünk munkatársat a következő pozícióba budapesti munkavégzéssel (18. Kerület):

Feladatok:

  • Irányítási rendszerek hatékonyságnak folyamatos követése, fejlesztése
  • Belső auditok végrehajtása, kiértékelése, koordinálása, intézkedési listák követése
  • Rendszerszabályzatok dokumentációjának felügyelete, javaslattétel a fejlesztésükre, esetlegesen új rendszerszabványok bevezetése
  • Minőségügyi témájú oktatások végrehajtása
  • Termékek minőségellenőrzési folyamatának kialakítása, irányítása
  • Vevőkkel való kapcsolattartás, a vevői reklamációk feldolgozása és nyomonkövetése, a vevői elégedettség fenntartása
  • Állandó és ad-hoc riportok készítése
  • Az üzleti egység Minőségírányítási tevékenységeinek összefogása,
  • Az üzleti egység ISO13485 és FDA megfelelősségének biztosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (Villamos-, Gépész-, vagy Minőségbiztosítási)
  • Minőségirányítási, minőségbiztosítási területen szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat (szervizelési és/vagy gyártási környezeteben)
  • Magyar- és nemzetközi szabványok ismerete
  • Minőségügyi rendszer auditokban szerzett jártasság,
  • Megbízható angol nyelvtudás,
  • ISO 9001 és 13485 minőségirányítási rendszerek ismerete
  • Auditori végzettség előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem továbbítsa önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a pozíció és fizetési igény megjelölésével.

Kategória
Gyógyszeripar / Vegyipar, Elektronika / Telekommunikáció, Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió