www.cvonline.hu

Minőségirányítási mérnök

  • A hirdetés 1052 napja lejárt

Multinacionális autóipari gyártó vállalathoz keresünk

munkatársat az alábbi munkakörbe:

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI MÉRNÖK

A leendő munkatárs feladatai:

  • Kialakítja és nyomon követi a minőségirányítási szabályokat és folyamatokat a minőségirányítási munka megerősítése érdekében;
  • Oktatási anyagok kidolgozása, munkavállalók oktatása;
  • Minőségbiztosítási és minőségellenőrzési tevékenység végzése;
  • Elemzéseken, belső auditokon és ügyfél reklamációkon keresztül meghatározza a fejlesztésre váró területeket;
  • Határminta meghatározási rendszer és statisztikai eszközök használata a folyamatfejlesztés érdekében;
  • Mérések végrehajtása, technikai, szakmai támogatás nyújtása a hibák okának kiderítése és meghatározása.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Minőségügyi végzettség, képzettség, tapasztalat előny;
  • Termelő cégnél szerzett tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye:

Gyöngyös

Kérjük, hogy magyar és angol nyelvű önéletrajzát a megpályázott munkakör megjelölésével az alábbi email címre küldje.

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Heves
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol