www.cvonline.hu

Minőségirányítási mérnök

  • A hirdetés 959 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, gyöngyösi megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Kialakítja és nyomon követi a minőségirányítási szabályokat és folyamatokat a minőségirányítási munka megerősítése érdekében.

  • Oktatási anyagok kidolgozása, munkavállalók oktatása.

  • A vevői, beszállítói kör telephelyén történő minőségbiztosítási és minőségellenőrzési tevékenység végzése.

  • Elemzéseken, belső auditokon és ügyfél reklamációkon keresztül meghatározza a fejlesztésre váró területeket.

  • Kialakítja és figyelemmel kíséri a minőségellenőrzési folyamatot, határminta meghatározási rendszer és statisztikai eszközök használata a folyamatfejlesztés érdekében.

  • Minőségellenőrzések és mérések végrehajtása, technikai, szakmai támogatás nyújtása a hibák okának kiderítése és meghatározása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (Pályakezdők jelentkezését is várjuk)

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Felhasználói szintű MS Office ismeret

Előny:

  • Minőségügyi végzettség, képzettség, tapasztalat

  • Termelő cégnél szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Folyamatos továbbképzési lehetőség

  • Cafeteria és teljesítményarányos prémium

  • Albérlet támogatás a 30 km-en távolabb lakó munkavállalók számára

  • Bejárás támogatás

  • Céges mobiltelefon

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Gyöngyös
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő