www.cvonline.hu

Minőségirányítási mérnök

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2014.09.29.
Hirdetés azonosító: 778653

Pozíció leírása / Job description

Dinamikusan fejlődő, multinacionális, elektronikai alkatrészeket gyártó ügyfelünk számára Minőségirányítási Mérnököt keresünk.

Feladatok:

- a hozzárendelt gyártósorok minőségi mutatószámainak fejlesztése
- a gyártás során fellépő hibák azonnali elhárítása
- a nem megfelelő minőségű anyagok felhasználásának elbírálása, adott esetben félkész- és késztermék zárolások elrendelése
- ideiglenes javító intézkedések meghozatala, hosszútávú intézkedések előkészítése, gyártásba való bevezetése, a bevezetett intézkedések hatékonyságának visszamérése
- gyártósor ellenőrzési dokumentumok (CP) naprakészen tartása, ellenőrzések bevezetése, folyamatos fejlesztések végrehajtása FMEA szerint
- a szükséges elemzések, rizikó becslések elvégzése, összesítő jelentések, technikai riportok elkészítése
- aktív részvétel a beszállítói minőségfejlesztő projektekben (PPM projekt) vagy terméktranszferekben
- szoros együttműködés a ceglédi társosztályokkal, valamint a németországi minőségirányítással

Elvárások:

- felsőfokú műszaki végzettség (gépész-, villamos-, minőségbiztosítási mérnök)
- minőségirányítási módszerek alapos ismerete (SPC, 8D, FMEA, 6Sigma)
- minőségirányításban használatos statisztikai módszerek ismerete (Pareto analízis, Boxplot, Excel Histogram)
- gyakorlat a minőségirányítási folyamatok kialakításában, előírások adaptálásában
- termelési környezetben szerzett releváns tapasztalat
- angol és/vagy német középszintű, kommunikációképes ismerete
- Microsoft Office programok készségszintű kezelése, Minitab statisztikai szoftver használata

Amit kínálunk:

- egyedülálló technológia és munkakörnyezet
- Stabil vállalati háttér
- Kihívásokkal teli feladatok egy nemzetközi csapatban
- Versenyképes juttatási csomag

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a