www.cvonline.hu

Minőségirányítási mérnök

  • Frissítve 23 napja

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata
Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Minőségirányítási osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Termékekkel kapcsolatos minőségbiztosítási tevékenységek (pl. selejtelemzések, méréstechnikák fejlesztése, mérnöki változtatások nyomon követése)
  • Új termékek bevezetése (APQP, PPAP, R@R, FMEA)
  • Vevőkkel, beszállítókkal történő kapcsolattartás, reklamációk kezelése, auditálás és probléma megoldás (8D, 5Why, Ishikawa)
  • Mérnöki változtatások nyomon követése (ECR, PPAP)
  • Gyártósori auditok végrehajtása és javító intézkedések koordinálása
  • Selejtek nyomon követése, elemzése, selejtcsökkentő intézkedések bevezetése

Elvárásaink:

  • Főiskolai vagy egyetemi műszaki végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Minőségbiztosítási ismeretek, illetve gyakorlat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Minőségorientált gondolkodás

Előny:

  • Autóipari (ISO/TS 16949) minőségügyi rendszerek és technikák ismerete
  • Minőségbiztosítási szakirányon
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Méréstechnikai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Békéscsaba és Orosháza
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Békés