www.cvonline.hu

Minőségirányítási Mérnök

  • A hirdetés 464 napja lejárt

A MedRes egy folyamatosan bővülő magyar, magántulajdonban lévő kutató-fejlesztő cég, melynek célja a minőségi és innovatív orvosi eszközök fejlesztése az elektro-sebészet területén. Elhivatottságunk, hogy termékeinken keresztül minimalizáljuk a betegek műtéti kockázatát és ezzel javítsuk a műtét utáni élet minőségét; illetve dinamikus és kreatív munkahelyet biztosítsunk munkatársainknak.

A Medres Kft. az alábbi pozícióba keres munkatársat:

azonnali belépéssel, teljes munkaidőben.

Változatos munkakörnyezet:

  • Orvostechnikai eszközök tervezési és fejlesztési folyamatában való részvétel a termék teljes életciklusán keresztül
  • Új projektek
  • Szakmai fejlődés, képzési lehetőségek

Feladatok:

  • A tervezés és fejlesztés folyamatának minőségügyi támogatása, a termék minőségügyi felügyelete
  • Az orvostechnikai eszközökre vonatkozó követelmények bevezetése és ellenőrzése
  • Együttműködés a vállalat más területeivel
  • Gyártási folyamatok tervezésében való részvétel, a gyártás szakmai felügyelete, gyártási dokumentációk átvizsgálása
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, vevői reklamációk kezelése
  • Javító, megelőző tevékenységek meghatározása, az intézkedési tervek koordinálása, végrehajtásának ellenőrzése
  • Minőségirányítási technikusok szakmai felügyelete, irányítása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat minőségirányítási területen
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • Komplex gondolkodásmód
  • Precizitás, önálló munkavégzés
  • Határozott, nyitott személyiség

Előnyök:

  • Orvosi eszközök minőségirányítási követelményeiben való jártasság (ISO 13485, FDA 21 CFR 820)
  • Termék tervezés és fejlesztés követelményeinek ismerete, gyakorlata
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafetéria juttatás
  • Teljesítményorientált motivációs rendszer
  • Fiatalos csapat
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Nemzetközi környezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest, VIII. kerület

A lent megadott e-mail címre részletes magyar és angol nyelvű önéletrajzot kérünk a pályázati anyaghoz csatolni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol