www.cvonline.hu

Minőségirányítási mérnök

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 1063229
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Megbízónk:

Partnerünk egy olyan folyamatosan bővülő autóipari beszállító vállalat, amely világszerte kilenc országban van jelen. Kezdetektől harmóniát teremtett a minőség, az érték és az innováció között. Fontos számukra, hogy olyan munkahelyet teremtsenek a kollégáik számára, ahol megvalósíthatják ötleteiket, kibontakoztathatják kreativitásukat. Átfogó juttatási csomagjuk segíti új karrier utak tervezését és az azokon való elindulást, valamint összhangot teremt a folyamatosan változó világ és munkatársaik különböző életmódja között.

Amire biztosan számíthat:

  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség
  • Dinamikus és sikeres csapat
  • Érdekes, kihívásokat nyújtó, igényes munka nemzetközi környezetben

Főbb feladatai lesznek:

  • A vevő képviselőjeként intézkedik minőségügyi kérdésekben, felel a vevői kapcsolattartásért és biztosítja a vevői elvárások betartását a vállalaton belül
  • Kezeli a vevői reklamációkat és koordinálja az azokkal kapcsolatos problémamegoldó folyamatot (8D)
  • Új termékek bevezetése esetén közreműködik az előzetes minőségtervezési folyamatban (APQP)
  • Felel a vevők értesítéséért és a változtatásokhoz kapcsolódó jóváhagyatási folyamatokért (PPAP),
  • Koordinálja, ill. elkészíti a minőségtervezés dokumentumait
  • Közreműködik az ISO/TS 16949 szerinti minőségirányítási rendszer folyamatos fejlesztésében,
  • Végrehajt belső auditokat és azok intézkedéseit
  • Nem megfelelőségek esetén intézkedéseket kezdeményez
  • Közreműködik a belső termék-előállítási folyamatok fejlesztésében (pl. QPT, Kaizen) ill. esetenként koordinálja az intézkedések nyomon követését
  • Minőségügyi oktatásokat tart

Amit Öntől elvárunk:

  • Felsőfokú műszaki és/vagy minőségügyi végzettség
  • Autóipari minőségirányítási rendszerek ismerete: ISO 9001, TS 16949
  • Minőségügyi technikák, folyamatok és módszerek ismerete (8D, FMEA, SPC, APQP)
  • Magas szintű angol nyelv-tudás
  • Gyártó vállalatnál szerzett néhány éves tapasztalat

Ha szeretne ennek a sikeres csapatnak a tagja lenni küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013
Munkaerő-kölcsönzés engedély száma: V-M-001/5559-2/2013

Köszönjük!

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya