www.cvonline.hu

Minőségirányítási mérnök

  • A hirdetés 328 napja lejárt

Gyorsan mozgó fogyasztási cikkek (FMCG) területén az energiaital szektorban piacvezető, gyártással és kereskedelemmel foglalkozó Hell Energy Magyarország Kft. munkatársat keres szikszói gyárába az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Minőségbiztosítási rendszer vezetése, aktualizálása,
  • Termékminőség biztosítása, annak folyamatos javítása,
  • Auditokban való aktív részvétel és arra történő felkészülés,
  • Támogatja és előkészíti a külső és belső javító intézkedéseket,
  • A gyártástámogató folyamatokban való aktív részvétel,
  • Részvétel a vevői és beszállítói reklamációk kivizsgálásában,
  • Riportokat készítése a management részére,
  • Szoros kapcsolattartás a társosztályokkal,
  • Laboratórium felügyelete, irányítása,
  • Fejlesztésekben, üzemi tesztekben való aktív részvétel,
  • Dolgozók képzésében való részvétel,
  • Minőség-ellenőrzési feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Felsőfokú egyetemi vagy főiskolai élelmiszeripari mérnöki végzettség,
  • Minőségirányítással kapcsolatos szakirányú végzettség,
  • Élelmiszeriparban szerzett gyakorlat,
  • Minőségbiztosítás területén szerzett gyakorlat (min. 1-3 év)
  • HACCP és ISO 22000 minőségbiztosítási rendszer ismerete,
  • Élelmiszeripari jogszabályok ismerete,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • MS Office alkalmazások készség szintű ismerete,
  • Vezetői ismeretek, határozottság, proaktivitás, pontos, precíz munkavégzés, kiváló kommunikáció.

Előny:

  • SAP, IFS, BRC, FSSC ismeret
  • Belső Auditori képzettség

Amit nyújtunk:

  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes fizetés

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat, motivációs levelet a pozíció megnevezésével és bruttó bérigény feltüntetésével 2016.04.30. -ig várjuk az alábbi e-mail címre.

Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól!

Info: Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő