www.cvonline.hu

Minőségirányítási mérnök / Vevői kapcsolattartó

  • A hirdetés 866 napja lejárt
Autóipari vállalat számára keresünk Minőségirányítási mérnök / Vevői kapcsolattartót

Feladatok:

  • vevői minőségügyi reklamációk kezelése, nyomon követése
  • részvétel a problémamegoldásban
  • vevői auditok előkészítése, koordinálása és lebonyolítása
  • kimutatások készítése, felülvizsgálata, problémákra akciók indítása
  • projektek támogatása, aktív részvétel a minőség folyamatos fejlesztésében

Elvárás

  • Felsőfokú végzettség
  • német nyelvtudás
  • minimum 2-3 év autóipari beszállítói környezetben szerzett minőségbiztosítási tapasztalat
  • autóipari szabvány ismeretek ISO/TS 16949
  • minőségbiztosítási eszközök ismerete, alkalmazása (8D, FMEA, 5 Why, Ishikawa)
  • utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk

Versenyképes jövedelem,13. havi bér, Cafeteria, Bejárás támogatása: 9 Ft / km. Lakhatás támogatása.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő