www.cvonline.hu

Minőségirányítási mérnök Ref.965-Baranya megye

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2015.04.16.
Hirdetés azonosító: 919702
lejárt

A Dologidő Kft. Baranya megyei, fémmegmunkálással és autóalkatrész-előállítással foglalkozó partnercége számára munkatársat keres

 Minőségirányítási mérnök
Ref. 965

pozícióba Baranya megyébe.

A folyamatosan fejlődő géppark, és az állandó megújulás biztosítja kiemelt piaci helyzetét, magyar és nemzetközi szinten egyaránt.

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok

  • Minőségtervezés
  • A napi minőségirányítási feladatok elvégzése
  • Fejlesztési projektekben való aktív közreműködés
  • A minőségirányításhoz kapcsolódó dokumentációk kezelése
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal
  • A termelésben dolgozó kollégák munkájának felügyelete, minőségjavító intézkedések bevezetése

Elvárások a jelentkezővel szemben

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Minőségirányítási területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • MS Office felhasználói ismeretek
  • Innovatív gondolkodás
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny

  • Angol nyelvismeret
  • Gépészmérnök, villamosmérnök végzettség
  • Autóipari termelő cégnél szerzett tapasztalat

Megbízónk ajánlata

  • Nemzetközi érdekeltségű nagyvállalat
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Kiemelt juttatási csomag (bér, cafeteria, prémiumok)
  • Modern munkakörnyezet

A munkavégzés helye

  • Baranya megye (Szigetvár)

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, megfelel a fenti elvárásoknak, kérjük, küldje el pályázatát (fényképes önéletrajz) magyar és angol nyelven,

a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Az e-mail tárgymezőjében kérjük, tüntesse fel a pozíció nevét ,,Autóipari divízióvezető Ref.979.”

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu