www.cvonline.hu

Minőségirányítási mérnök (hibaelemzés)

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.26.
Jelentkezési határidő: 2014.07.26.

Pozíció leírása / Job description

Dinamikusan fejlődő, multinacinoális, elektronikai alkatrészeket gyártó ügyfelünk számára Hibaelemző mérnököt keresünk.

Feladatok:

A hibaanalízis folyamatának tervezse, bevezetése és optimalizálása
A reklamációk kapcsán hibaelemző vizsgálatok elvégzése a termékeken - egyeztetve a kapcsolódó társosztályokkal
Aktív együttműködés a kapcsolódó társosztályokkal hibafeltárások vagy a hibák gyökérokainak azonosítása kapcsán
A hibák keletkezésének beazonosítása különböző elemző módszerek segítségével
Az elemzési eredmények kiértékelése, dokumentálása, riportálása
Hibaképek szimulációjának elvégzése laboratóriumi körülmények között
Az elemzési módszerek fejlesztése, új módszerek bevezetése
Folyamatos fejlesztések végrehajtása a minőségfejlesztés és a vevői elégedettség növelése céljából

Elvárások:

Villamosmérnök vagy fizikus végzettség
Félvezető eszközök tulajdonságainak ismerete
Méréstechnikai ismeretek
3+ év villamosmérnöki tapasztalat (ebből 1+ év hibaelemzési vagy tesztmérnöki területen)
Műszaki statisztikai módszerek ismerete és gyakorlati alkalmazása
Aktív, erős középfokú angol vay német nyelvtudás
Analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet, precizitás
Összetett műszaki folyamatok megértésének képessége

Amit kínálunk:

Stabil vállalati háttér
Egyedülálló technológia és munkakörnyezet
Kihívásokkal teli feladatok egy nemzetközi csapatban
Versenyképes juttatási csomag

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -