www.cvonline.hu

Minőségirányítási mérnök előszériagyártás területre

Régió:

Csongrád
Csongrád

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 920575
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésnek ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal nemzetközi partnerünk számára keresünk minőségirányítási mérnököt előszériagyártás területre az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Előszéria gyártáshoz kapcsolódó minőségügyi feladatok ellátása
  • Minőségtervezés
  • Szerszámok átvétele
  • Projekt csapatban történő bevezetések
  • További napi minőségirányítási feladatok elvégzése
  • Minőségirányítási dokumentációs rendszer kezelése

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Aktív tárgyalóképes németnyelv-tudás
  • Haladó MS Office felhasználói ismeretek
  • Csapatmunka, pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség, terhelhetőség
  • Folyamatos innovatív gondolkodás

Előnyt jelent:

  • ISO 9001 ismeret és ISO/TS 16949 ismerete előny
  • Minőségügyi végzettség; VDA 2 tréning
  • Autóiparban szerzett minőségügyi gyakorlat
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem, béren felüli juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük Link megjelenítéset követően jelentkezzen honlapunkon keresztül. A jelentkezés feltétele egy aktuális fényképes önéletrajzának feltöltése.

Kategória
Mérnök / Műszaki