www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 963092
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk egy dinamikusan fejlődő magyar tulajdonban lévő termelő vállalat. A Megrendelők igényeit szigorú mérési és ellenőrzési folyamatokon (ISO 9001, ISO/TS 16949, ISO 14001) keresztül elégíti ki. A cégvezetés innovatív gondolkodása, valamint az üzem modern gépparkja, hosszú távú és kihívásokkal, szakmai fejlődéssel teli jövőképet biztosít. Jelenleg alábbi munkakör betöltésére keresünk munkatársat:

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI MÉRNÖK

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Legalább 2 év minőségirányítás területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • ISO 9001, ISO/TS 16949 szabvány ismerete;
  • Méréstechnikai tapasztalat;
  • Belső auditori tapasztalat, gyakorlat;
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret;
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség;
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Rendszer- és folyamatszemlélet.
Előnyt jelent:
  • Felsőfokú minőségirányítási végzettség;
  • Autóiparban szerzett minőségügyi tapasztalat;
  • Német nyelvismeret.
Amit kínálunk:
  • Modern munkakörülmények, mérőlabor;
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség;
  • Versenyképes fizetés és juttatások.
Munkavégzés helye:
  • Kunszentmárton

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és az elvárásoknak is megfelel, kérjük, fizetési igényének megjelölésével küldje el nekünk fényképes, szakmai önéletrajzát a végzettséget igazoló bizonyítványok másolatával.

Tech People LÁBLÉC