www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.23.
Hirdetés azonosító: 975974
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
A megbízónk egy nemzetközi multinacionális gyártó vállalat, mely autóiparban és gépgyártásiparban is tevékenykedik.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI MÉRNÖK (ABL)

Feladatok:

  • Vevőkkel, beszállítókkal történő kapcsolattartás,
  • reklamációk kezelése, minőségügyi feladatok ellátása,
  • dokumentációk elkészítése és naprakészen tartása,
  • folyamatos fejlesztésben részvétel,
  • gyártás támogatása, részvétel problémamegoldásban,
  • auditok lefolytatása és aktív részvétel

A munkába állás feltételei:

  • Gépészmérnöki,vagy minőségügyi mérnöki, vagy szakmérnöki végzettség,
  • Német nyelven tárgyalási szintű írás-, és beszédkészség,
  • Autóiparban szerzett szakmai tapasztalat
  • ISO/TS 16949 szabvány vagy VDA rendszer ismeretek,  Core tools (CP, FMEA, 8D, APQP, PPAP, MSA, SPC) ismerete.

Kezdés: amint lehetséges
Juttatás: versenyképes bérezés és egyéb juttatások
Jogviszony: alkalmazotti státusz, napi 8 órás munkavégzéssel
Munkavégzés helye: Békés megye

Küldje el magyar és angol nyelvű jelentkezését vagy vegye fel velünk a kapcsolatot:
Bátori Ágnes, email: E-mail cím megjelenítése, tel: +36 30 773 5234

Tech People LÁBLÉC