www.cvonline.hu

Minőségirányítási menedzser

  • A hirdetés 877 napja lejárt

Megbízónk kipufogórendszer-megoldásokat kínál piacvezetőként a nemzetközi autóipari beszállító vállalatok között. Jelenleg 1200 főt foglalkoztató magyarországi telephelyükön meleg oldali alkatrészeket (kipufogócsonkokat, turbóházakat és integrált turbóházakat) gyártanak a legfejlettebb technológiájú berendezések és folyamatok alkalmazásával.

Számukra keressük új munkatársukat

Minőségirányítási (Quality) menedzser

pozícióba, akinek feladata a minőségügy egy személyben történő képviselete és vezetése a vállalatnál.

Feladatok

  • A minőségügy egy személyben történő képviselete és vezetése a vállalatnál,
  • részvétel a termékgyártás minőségbiztosítási folyamatának, illetve a termékkiszállítást megelőző minőségellenőrzési folyamatának fejlesztésében,
  • a minőségirányítási dokumentációk változásainak, érvényességének felülvizsgálata,
  • a késztermék minőségi mutatóinak meghatározása, optimalizálása,
  • ISO/TS 16949 rendszer működtetése, fejlesztése,
  • autóipari partnerekkel kapcsolattartás.

Elvárások

  • 3-5 év autóipari Minőségbiztosítás területén szerzett vezetői tapasztalat,
  • felsőfokú műszaki végzettség,
  • minőségirányítási szabványok, eljárások (TQM, PPAP, FMEA, 8D, SPC) ismerete,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye: Oroszlány

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Oroszlány
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol