www.cvonline.hu

Minőségirányítási Megbízott

  • A hirdetés 581 napja lejárt

A Zollner Kft. az elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnereként  komplex termékek fejlesztésében és gyártásában mechatronikai rendszerszolgáltatóként kiemelt pozíciót tölt be.

Budapest vonzáskörzetébe a váci telephelyére az alábbi pozícióba keres munkavállalót:

 Feladatok:

  • Autóipari termékek gyártásának minőségbiztosítása beszállítástól a kiszállításig
  • Minőségügyi folyamatok optimalizálása, jobbító javaslatok kidolgozása, bevezetett intézkedések nyomon követése
  • Gyártáshoz kapcsolódó minőségügyi dokumentumok kezelése
  • Beszállítókkal, vevőkkel ill. a termelésben érintettekkel való minőségügyi kapcsolattartás (elsősorban német vagy angol nyelven)
  • 8D riportok készítése
  • Határidők és akciólisták felügyelete
  • Auditokon való aktív részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Aktív, magabiztos középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (interjún teszteljük!)
  • Német nyelvtudás előny
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó képesség, minőségszemlélet, csapatmunka

Ajánlatunk:

  • Korszerű, világszínvonalú munkakörülmények
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Piacvezető nagyvállalat nyújtotta karrierlehetőség
  • Fiatal dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatási csomag (cafeteria)

Amennyiben csatlakozni kíván csapatunkhoz, bruttó fizetési igényét tartalmazó magyar és angol nyelvű önéletrajzát „Vác” jeligével a lenti e-mail címre küldheti.

Helyek Budapest
Vác
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol