www.cvonline.hu

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI MEGBÍZOTT

  • A hirdetés 1139 napja lejárt

Az SGS Csoport a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 75 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 400 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

Az SGS Hungária Kft., az SGS Csoport leányvállalata, 1991 óta működik Magyarországon.  A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

Az SGS Hungária Kft. nyíregyházi laboratóriuma új munkatársat keres

munkakörbe.

Munkavégzés helye: NYÍREGYHÁZA

Feladatok:

  • Minőségirányítási feladatok teljeskörű ellátása,
  • Laboratóriumi minőségbiztosítási terület teljeskörű képviselete: auditok, inspekciók levezetése, belső auditok megtartása, hibajavító, helyesbítő és megelőző tevékenységek kivizsgálása és levezetése,
  • minőségirányítási hiányosságok feltárása: a folyamatok, a módszerek és eljárások fejlesztése,
  • minőségbiztosítási, minőségirányítási elképzelések bevezetésének szervezése, koordinálása,
  • Javaslattétel a belső szervezeti struktúra fejlesztésére, és szervezésére,
  • A laboratórium tervfeladatainak a minőségbiztosítás és a minőségellenőrzés területére vonatkozó érvényesítése, minőségbiztosítási tevékenységre vonatkozó eljárások szabályzatok, utasítások aktualizálása,
  • a vonatkozó szabványokban foglaltak teljesítésének felügyelete és folyamatos ellenőrzése, az objektív eredmények elérésének érdekében szükséges korrekciók megtétele, felterjesztésére javaslatétel a laborvezető felé,
  • akkreditációhoz kapcsolódó és egyéb szabályozó általános előíratok, valamint a laboratóriumi, minőségbiztosítási követelményrendszerének meghatározása és a megfelelés ellenőrzése,
  • minőségbiztosítási, tevékenység (NAT, GLP) és dokumentációs rendszer kialakítása és folyamatos ellenőrzése, a résztvevő munkatársak munkájának koordinálása,
  • önellenőrzési tevékenység koordinálása, elvégzése, szükség esetén a felmerülő hiányosságok kivizsgálása,
  • laboratóriumi vizsgálatok eredményeinek folyamatos figyelemmel kísérése, a szükséges intézkedések megtétele,
  • laboratóriumi vizsgálatokkal kapcsolatos reklamáció esetén szervezi, illetve személyesen jár el az okok kivizsgálásában,
  • Minőségirányítási szempontból tervezi, ellenőrzi és jóváhagyja a laboratóriumi karbantartási, kvalifikálások és kalibrálások meglétét,
  • Tervezi, kialakítja és irányítja és értékeli a laboratóriumi körvizsgálatokat, laborok közötti összeméréseket és a validálásokat,
  • Végzi az laboratórium külső és belső dokumentációjának rendszeres felülvizsgálatát, a laboratórium tevékenységéhez és minőségügyi rendszeréhez kapcsolódó jogszabályok felülvizsgálatát és aktualizálását,
  • Felülvizsgálja és aktualizálja a minőségügyi kézikönyvet,
  • kapcsolatot tart: a Nemzeti akkreditáló testülettel, az Országos Gyógyszerészeti Intézettel (ügyvezetői, laborvezetői egyeztetéssel); és egyéb szakhatósági intézmények, intézetek munkatársaival,

Szakmai elvárásaink:

  • Felsőfokú/tudományi, vegyészmérnök, élelmiszeripari mérnök végzettség
  • MSZ EN ISO/IEC 17025:2005; GLP (Good Laboratory Practice) magas fokú ismerete
  • További kapcsolódó minőségbiztosítási, minőségirányítási ismeretek,
  • Analitikai és laboratóriumi ismeretek
  • Angolnyelv-tudás szóban és írásban.
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete.

Személyiségbeli elvárásaink:

  • Minőségközpontúság.
  • Nyitott és határozott személyiség.
  • Ügyfélközpontú és megoldás-orientált gondolkodásmód.
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság.
  • Jó megfigyelő, elemző és problémamegoldó képesség.
  • Terhelhetőség.

A jelentkezések elbírálásánál előnyt jelentenek a következők:

  • egyéb minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat (GMP, GLP)
  • iparági tapasztalat (élelmiszer, takarmány, gyógyszer)
  • B kategóriás jogosítvány.

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, és szeretné megpályázni a meghirdetett munkakört, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre. A cégről további információkat itt talál: Link megjelenítése.

Helyek Nyíregyháza
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő