www.cvonline.hu

Minőségirányítási Megbízott

A Zollner vállalatcsoport a villamos- és elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnereként a komplex termékek fejlesztésében és gyártásában kiemelt pozíciót tölt be. Jelenleg a világ 15 top EMS (Electronic Manufacturing Services) szolgáltatója közé tartozik.

A Zollner Kft. Budapest vonzáskörzetébe a váci telephelyére az alábbi pozícióba keres munkavállalókat:

Feladatok:

  • Elektronikai/autóipari/műanyagipari termékek gyártásának minőségbiztosítása beszállítástól a kiszállításig
  • Minőségügyi folyamatok optimalizálása, jobbító javaslatok kidolgozása, bevezetett intézkedések nyomon követése
  • Gyártáshoz kapcsolódó minőségügyi dokumentumok kezelése
  • Beszállítókkal, vevőkkel ill. a termelésben érintettekkel való minőségügyi kapcsolattartás (elsősorban német vagy angol nyelven)
  • Vevői reklamációkezelés
  • 8D riportok készítése
  • Határidők és akciólisták felügyelete
  • Auditokon való aktív részvétel

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség
  • 1-3 év gyakorlat minőségbiztosítás területén
  • Aktív, magabiztos középfokú angol vagy német nyelvtudás (Interjún teszteljük!)
  • SAP, MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • Rugalmasság, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Korszerű, világszínvonalú munkakörülmények
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Piacvezető nagyvállalat nyújtotta karrierlehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatási csomag (cafeteria)

Amennyiben csatlakozni kíván csapatunkhoz, magyar és német/angol nyelvű önéletrajzát az alábbi címre küldheti a bruttó fizetési igényének megjelölésével:

Zollner Elektronik Gyártó és Szolgáltató Kft. │H-2600 Vác│Deákvári fasor 16-18. │ Tel: + 36 27 500 955│www.zollner.de

Munkavégzés helye Vác
Kategória Energetika / Villamosság, Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Vác, Budapest