x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Minőségirányítási Megbízott

ZOLLNER Kft.-Minőségirányítási Megbízott
Hozzáadva 2012.03.22.
Hirdetés azonosító: 383342
lejárt

A Zollner vállalatcsoport a villamos- és elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnereként a komplex termékek fejlesztésében és gyártásában kiemelt pozíciót tölt be. Jelenleg a világ 15 top EMS (Electronic Manufacturing Services) szolgáltatója közé tartozik.

A Zollner Kft. Budapest vonzáskörzetébe a váci telephelyére az alábbi pozícióba keres munkavállalókat:

Feladatok:

  • Elektronikai/autóipari/műanyagipari termékek gyártásának minőségbiztosítása beszállítástól a kiszállításig
  • Minőségügyi folyamatok optimalizálása, jobbító javaslatok kidolgozása, bevezetett intézkedések nyomon követése
  • Gyártáshoz kapcsolódó minőségügyi dokumentumok kezelése
  • Beszállítókkal, vevőkkel ill. a termelésben érintettekkel való minőségügyi kapcsolattartás (elsősorban német vagy angol nyelven)
  • Vevői reklamációkezelés
  • 8D riportok készítése
  • Határidők és akciólisták felügyelete
  • Auditokon való aktív részvétel

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség
  • 1-3 év gyakorlat minőségbiztosítás területén
  • Aktív, magabiztos középfokú angol vagy német nyelvtudás (Interjún teszteljük!)
  • SAP, MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • Rugalmasság, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Korszerű, világszínvonalú munkakörülmények
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Piacvezető nagyvállalat nyújtotta karrierlehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatási csomag (cafeteria)

Amennyiben csatlakozni kíván csapatunkhoz, magyar és német/angol nyelvű önéletrajzát az alábbi címre küldheti a bruttó fizetési igényének megjelölésével:

Zollner Elektronik Gyártó és Szolgáltató Kft. │H-2600 Vác│Deákvári fasor 16-18. │ Tel: + 36 27 500 955│www.zollner.de

Munkavégzés helye:
Vác
Kategória
Energetika / Villamosság, Műszaki / Mérnök, Termelés / Gyártás
Minimális tapasztalat
1 év
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Vác, Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése