www.cvonline.hu

Minőségirányítási megbízott - Dunakeszi

  • A hirdetés 514 napja lejárt

 Az AUTONET magyarországi leányvállalata munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Minőségirányítási megbízott

Feladatok:

  • Minőségszemlélet erősítése, fejlesztése
  • Dokumentált minőségirányítási rendszer előírásainak teljes körű ismerete, betartása, betartatása
  • Dokumentált minőségirányítási rendszer (ISO9001:2015) karbantartása, fejlesztése, oktatása
  • Folyamat ellenőrzések, reklamációk nyomon követése, javító intézkedések megtétele
  • Belső auditok tervezése, végrehajtása, dokumentálása, feldolgozása
  • A külső auditok előkészítése, végrehajtása és felügyelete
  • Szabványi előírások betartásának biztosítása, hatósági kapcsolattartás, engedélyeztetések

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minőségbiztosítási auditor és/vagy ellenőrzési és minőségbiztosítási munkatárs oklevél
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret (MS Office)
  • Következetes, figyelmes, önálló, hatékony, energikus és gyors munkavégzés
  • Alapfokú angol vagy német nyelvtudás főként írásban
  • Analitikus gondolkodás, terhelhetőség
  • Utazási hajlandóság

Előny:

  • Felsőfokú végzettség (Minőségbiztosítási Szakmérnök vagy Minőségbiztosítási Szakember oklevél)
  • Minőségirányítási területen szerzett gyakorlat
  • Microsoft Dynamics AX ERP ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és cafeteria
  • Munkába járási támogatása
  • Szakmai képzések
  • Támogató csapat
  • Piacon ismert és elismert vállalati háttér.

Munkavégzés helye:

2120 Dunakeszi, Pallag utca 43. (közvetlenül a Volánbusz 305, 306-os buszjárat megállójánál)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német